• 2020/33 Van den Bulcke Bart (17 juni 2020 - 17 juli 2020)
  • 2020/39 Van Den Bulcke Samuel (17 juni 2020 - 17 juli 2020)
  • 2020/40 Buggenhout Patric (17 juni 2020 - 17 juli 2020)
  • 2020/55 Janssens John (17 juni 2020 - 17 juli 2020)
  • 2020/80 Fluvius (17 juni 2020 - 17 juli 2020)
  • 2020/98 Van Den Berghe Pieter (17 juni 2020 - 17 juli 2020)

 

  • 2020/49 Verstraete Tim (24 juni 2020 - 24 juli 2020)
  • 2020/50 Verdonck Greta (24 juni 2020 - 24 juli 2020)
  • 2020/51 Duytschaever Gina (24 juni 2020 - 24 juli 2020)
  • 2020/53 Elpe Woningbouw (24 juni 2020 - 24 juli 2020)
  • 2020/61 De Roose Bavo (24 juni 2020 - 24 juli 2020)

 

  • 2020/46 Kimberly Rooseleers (1 juli 2020 - 31 juli 2020)
  • 2020/52 Gemeentebestuur Oosterzele (1 juli 2020 - 31 juli 2020)
  • 2020/57 De Sutter Stefaan (1 juli 2020 - 31 juli 2020)
  • 2020/70 Vernaeve Henderik (1 juli 2020 - 31 juli 2020)
  • 2020/72 De Clercq Edwige (1 juli 2020 - 31 juli 2020)

 

  • 2020/41 Hellebaut Benjamin (8 juli 2020 - 7 augustus 2020)
  • 2020/47 Fluvius (8 juli 2020 - 7 augustus 2020)
  • 2020/56 Janaert Peter (8 juli 2020 - 7 augustus 2020)
  • 2020/65 Keymeulen Nancy (8 juli 2020 - 7 augustus 2020)
  • 2020/68 Audooren Rutger (8 juli 2020 - 7 augustus 2020)
  • 2020/86 Verdonck Patrick (8 juli 2020 - 7 augustus 2020)
  • 2020/94 Versyp Karel (8 juli 2020 - 7 augustus 2020)
  • 2020/109 Franklin Nancy (8 juli 2020 - 7 augustus 2020)
  • 2020/111 De Pauw Marc (8 juli 2020 - 7 augustus 2020)
836